Referencje


cermag

Pan Robert Puch jako podwykonawca wykonał dla nas szeroki zakres robót wykończeniowych na obiekcie Kinarps we Wrocławiu.
Prace płytkarskie, kamieniarskie oraz biały montaż zosyały wykonane zgodnie z umową. Pana Roberta Pucha warto wyróżnić za odpowiedzialność tj. podczas realizacji umowy dysponował środkami finansowymi, profesjonalnymi narzędziami i wyspecjalizowaną kadrą.
Największym dowodem zaufania do Pana Roberta Pucha jest fakt, iż niebyła to pierwsza budowa, w której razem współpracowaliśmy.

Prezes Zarządu
Seweryn Kartkowski

magic home

W okresie od listopada 2010 roku do stycznia 2011 roku kontrahent dostosowywał obiekt przemysłowy na potrzeby naszego przyszłego salonu sprzedaży. Spółka Gemini Dom kompleksowo zrealizowała zadanie począwszy od projektu, poprzez wszelkie pozwolenia prawnie wymagane po oddanie gotowego obiektu "pod klucz". Prace zostały wykonane dobrze i terminowo.

Prezes Zarządu
Grzegorz Gałecki

oak development

Od kwietnia 2009 do czerwca 2009 firma PAna Roberta Puch wykonywała dla nas prace budowlane, łacznie z dostawą materiałów w biurowcu Mokotów Plaza. Zadaniem Pana Roberta Puch było wykończenie pod klucz pomieszczeń biurowych i show-room'ów marek odzieżowych o łączniej powierzchni 600m2. Pan Robert Puch poradził sobie z zdaniem zarówno poprzez dobranie konkretnych materiałów do projektu, jak i wykonawstwem co oddało żałożenia inwestroa.

Prezes Zarządu
Janusz Cukrowski